A filozófia kórusa
( χορωδία της φιλοσοφίας )
7./17.
Nincs a földön olyan igaz ember, aki csak jót tenne és sohasem vétkeznék.
ὅτι ἄνθρωπος οὐκ ἔστιν δίκαιος ἐν τῇ γῇ, ὃς ποιήσει ἀγαθὸν καὶ οὐχ ἁµαρτήσεται.
Nullus enim homo iustus in terra, qui faciat bonum et non peccet.
Senki és semmi nem jó
mindenkinek - ha
vezetni vágysz vagy épp úgy
hozta a sorsod
vezetned kell:
ezt feltétlen az eszed
homlokterébe helyezd!
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése